armuke

Parim sõber ja parim ….

Mul oli voodis selliseid äbarikke mehi sattunud, et igakord hakata neid õpetama ja suunama, tundus juba imelik. Õnneks mu suhted olid pikaajalised, seetõttu tundus mulle igati normaalne tol hetkel, et kommunikatsioon voodis on iga eduka suhte alus, nii ma siis rääkisin ja ütlesin mis moodi peab kuhugi midagi toppima või mis poosis tasub seksida, nii et riist läheks ekstra sügavale. Tagantjärgi ma mõtlen, et ma pidin olema nagu ema Theresa, kes jagab enda elutarkusi, kuigi meestel on vanust juba 30+ või 40+, aga kes ei oska keelekat teha, kes lõpetab 2 minutiga ja kes ei julge sinu ees alastigi võtta. Ok, ma saan aru, et siin osas on süü ka naistel, kes kastreerivad oma mehi, alandavad ja teevad maha, aga meil on olemas psühholoogid, kuhu saab alati minna enda enesekindlust tõstma. Ma tahtsin enda ellu meest, et saaksin rääkida temaga nagu enda parima ja tõelise sõbraga ja samas, et ta oskaks mind keppida nii nagu homsest päeva ei oleks. Mind on õnnistatud kõrge libiidoga, kui aus olla, siis ma ei teadnud, et see on mingi väga vägev asi. Millegipärast arvasin, et kõik naised on sellised, kes tahavad igapäev seksida või reisil kasvõi 5x päevas. Olin pehmelt öeldes üllatunud, kui sain teada, et olen selles maailmas suhteliselt erakordne naine. Aga alustan siis algusest, olete selleks valmis?
Ma otsustasin esimest korda, et tahan proovida Tinderit. Ma olin vallaline olnud ametlikult paar kuud ja mul oli ilge seksi isu igapäev. Ma olen 18 aastasest saadik olnud pikkades püsisuhetes ja ühel hetkel otsustasin, et nüüd tahan proovida ka vallalise elu- natuke enda sarvi maha joosta. Niisiis Tinder tundus huvitav koht, kuhu sukelduda. Ma käisin paaril deidil, aga kui aus olla, siis erilisi elamusi ma sealt ei saanud, kuniks kohtusin Temaga.

Metsa jalutama

Ma olin just metsas jalutamas hobusesaba lehvimas ja spordiriided seljas, kui vaatan, et helistab Mr. M (olime jalaganud telefoni numbreid). Ta küsis mis ma teen ja kas ta võib minuga ühineda. Ma vastasin jaatavalt ja natuke ehmusin, sest mul polnud meiki, mu retuusid polnud kõige moekamad ja üldsegi ma nägin välja nagu tavapärane mina ise. Sain võitu iseenda segadusest ja otsustasin, et ma ei esitle kedagi teist ja ma tegelikult olengi ju selline ja näengi välja just selline, kui ma koeraga väljas jalutan. Süda puperdas sees kui liikusin meie kohtumispaika, nägin kaugelt, et valge ilus maastur seisab ja miski mees seal kõrval lehvitab mulle. Uuuh, süda puperdas ja ma valetaks, kui ütlen et mu kiisukene püksis ei oleks samuti olnud ootusärevuses. Ma lähenesin enda Tinderi mehele ja esimesest hetkest tundus, et Thats the one. Kohe seletan miks. Kuna ma olen rahaliselt kindlustanud oma elu, siis mul on natuke masendav kohtuda selliste meestega, kes ahhetasid kui kuulsid, et ma saan käia reisimas (soojal maal, 3-5x aastas), punastasid, kui loetlesin ette enda lemmik restoranid jne. Ühesõnaga minu standard oli selleks hetkeks see, et mina ei kavatse deitida ühegi rotiga. Kui sul raha ei ole, siis järelikult oled sa saamatu s***kott, sul on suu peas, käed otsas, kui sa ei oska neid kasutada siis adjöö. Aga Mr M. tundus teist masti mees. Tema hoolitsetud välimus, stiilne juukselõikus, muhe naeratus ja (aja jooksul ka selgus) kõrge IQ olid need, mis mulle esmakohtingul väga sümpaatsena tundusid. Ma tundsin, kuidas päikesekiir hakkab paistma, kas tõesti võibki Tinderist leida sellise mehe, kes on kui briljant teiste kivide seas? Ma otsustasin järgi uurida. Jalutuskäik oli tore, tund aega me rääkisime kõigest- elust, olust, suhetest, seksist, sõprusest, petmisest, jututeemad ei paistnud lõppevat. Ta tegi mulle komplimente ja sõi mind silmadega. Mina teda ka. Vaatasin ta pükstesse, et näha kas sealt punnitab ka, et saaksin aimata kui suur riistavara on talle antud, aga kahjuks see ei reetnud mulle tagamaid.

Autosse

Kui lõpetasime jalutasime ja jõudsime ta auo juurde, küsis ta mu käest kas võib mind koju visata. Kuigi meie kohtumispaigast asus mu kodu vaid 500 m kaugusel, mõtlesin, et mis siis ikka, las Härra saab tunda end vajalikuna. Kui me mu maja ette jõudsime ütles ta et tuleksin taha istmele ja jätaksin koera ette. Mõtlesin, et ok, mis nüüd siis lahti läheb. Ise ta muigas rahulolevalt. Läksin taha istmele ootusärevalt aga samas ka väike kartus sees, kas mingi nõme pervo äkki, kes rikub terve jalutuskäigu vibe’i nüüd ära? Me olime taga, kui ta hakkas äkki puudutama mu juukseid, ja ütles kui hästi need lõhnavad. Ta vaatas mulle kelmikalt silmas ja ütles et tead naine, ma tahan Sind suudelda ja ma tean, et sa tahad mind ka. Ta tuli mulle lähemale, suudles mu kaela, ma mõmisesin mõnust. Ma ei olnud 2 kuud seksinud (v.a mu vibraator, mis ei lähe arvesse) ja iga puudutas sellise mehe poolt, kes mulle tundus sel hetkel sümpaatsena (ja täpsutuseks oldu öeldud, et ta oli esimene mees, kes 2 kuu jooksul mulle üldse meeldis) oli väga nauditav. Ma üritasin midagi öelda, et ma ei tea kas ma ikka tahan, aga ennem kui jõudsin seda kõvemalt kommunikeerida oli ta keel juba mu suus ja me suudlesime kirglikult.

Kiisu tuksatab

Ma tundsin kuidas mu kiisu jalgavahel tuksatas. See hetk oli kõige halvem koht, kus oleksin suutnud öelda, et aitäh aga on aeg minna. Kui mu libiido ärkas, siis olin nagu mees, ma pidin saama, ma ei suutnud seda taltsutada. Ta suudles mind nii õhinal ja mina teda, ma olin kui kosmoses. Ta lõhn oli nii hea ja ma kartsin, et ega siit head nahka ei tule. Ta katsus mu rindu ja vaatas mulle otsa ja ütles- “Oi neiu, Teil on nii pringid rinnad, wow, kas ma võin neid imeda”. Fakk, ma olin nii kuumaks kütetud, mis siis ma et kohtusin temaga tund aega tagasi, ma tundsin et elame ju vaid korra, ja kui ta arvab et olen liiga kergelt kätte andnud, siis ah jumal temaga, ma tahan nautida elu ja nii mingu. Ta avas mu dressika luku õrnalt, samal ajal vaatas mulle silma ja siis tõmbas vaikselt mu t-särki üle pea. Ma ei kanna tihti rinnahoidjat, võinoh üldse pesu. Eriti veel suvel, niisiis ma oletasin et ta on ekstra üllatunud kui ta avastab ühel hetkel, et sel naisel pesu poelgi seljas. Mul on tõesti rinnad pringid, jumal on õnnistanud mind sellega. Ta vaatas mu rindasid ja mõmises vaikselt omaette. Ta katsus neid ja siis vaatas jälle mulle silma, ma arvan, et seetõttu, et mõista kas see kõik on mulle aksepteeritav mis ta minuga teeb. Ah muidugi mõistus tahtis vahepeal segada vahele ja öelda, mida kuradit sa teed naine, sa tunned teda tund aega (aga süda ütles, et sa oled temaga Tinderis ju suhelnud 1,5 kuud, see on just paras aeg, ära muretse üle). Nii ma siis seal võitlesin enda saatana ja ingliga, aga nagu huvitavates lugudes ikka sai saatan võitu, nii ma panin silmad kinni selles magusast ärevusest ja kirest ning lasin tal teha seda mis ta tahtis. Ühtäkki pani ta mind sellili ja tuli oma huultega mu nibude poole, ta hakkas neid vaikselt lakkuma. Kõigepealt nibude ümbert ja siis lutsis ka mu nibusid. Fakk, kui hea tunne on see, kui sa esmakordselt kellegiga ameled. Sa ei tea ühtegi käiku, sa ei tea mis ta oskab, kuhu ta suundub, see on nii hea tunne, see ootusärevus. Mis järgmiseks tuleb, mis ta nüüd teeb, kuidas ta seda teeb, uuuuh see ajas mind nii meeletult kiima.

Minu rinnad

Samal ajal kui ta mu rindu lakkus ja suudles pani ta ühe käe mu jalgevahele. Mul oli tunne, et läbi retuuside on tunda kui märg mu jalgevahe on. Ma olin lihtsalt nii kiimas, et ta oleks võinud teha minuga ükskõik mida, ma olin lihtsalt liiga kiimas, et midagi mõelda oma peaga, või mõistusega. Ma palvetasin mõttes, et palun et sul oleks suur riist, palun et sa oskaksid keelekat teha, palun jumal, et ta mõtleks ka minu peale, palun jumal et ta peaks faking kaua vastu. Ja jumal kuulas mu appihüüdu, sest Hr M. oli täisväärtuslik pakett, kellele oli antud KÕIK, mis su hing oskas soovida. Ta tõmbas mu retuusid põlvede juurde alla ja vaatas mulle otsa ja ütles: “Ma topin oma keele nüüd Sinu vittu, saad aru, jah?” Mul oli tema kõnepruugist natukene häbi, või selline kohmetu olla. Keegi ei ole mulle nii otse, ausalt ja ilma häbitundeta (kainena) sellist teksti öelnud, tegin näo, nagu oleks see minu jaoks kõige tavalisem asi mida öeldakse naisele. Hingasin vaikselt, panin silmad kinni ja andsin enda olekuga mõista, et roheline tuli on antud. Ta läks peaga mu jalge vahele ja hakkas vaikselt lakkuma mu jalgevahet, nii osavalt, nii tundeliselt, nii mõnuga. Ta oleks nagu armastanud seda tegevust, mis ta tegi. Tundsin, et mul on väike paanika, kas mul peaks tulema nüüd ruttu lõpuni? Kui ei tule, siis mis saab? Kui tuleb, mis siis saab? Mis ta mõtleb nüüd, kas ta plaanib teha lõpuni? Kas ma oleksin pidanud enda tussu ära pesema? Kas talle meeldib mu lõhn? Fakk, nii palju mõtteid käis peast läbi. Mr. M oleks nagu lugenud mu mõtteid ja ütles: “Kuule, võta nüüd vabalt, arvesta, mina ennem ei lõpeta, kui sa saad lõpuni, naudi naine”. See kuidagi ekstra rahustas mind maha, mees andis kindla juhtnööri, mida ta minult ootab. Ma panin sisse enda porno kõige erutavama filmi ja vaatasin seda mõttes, samal ajal kui ta mind keelega rahuldas (see aitab mul alati mega ruttu lõpuni saada kusjuures ja enne orgasmi, ma pingutan hästi tugevalt enda tupelihaseid, ja terve orgasmi aeg hoian tupelihaseid pingul, siis mu orgasm kestab ca 30 sekundit, JA MA EI VALETA!!!) Ja see kogu uudsus ja see tema mehelikkus, et ta juhtis mängu, ma sain olla naine, keda juhiti, ta tuli nägi ja võttis, mul läks aega ma arvan 5 minutit ja enne kui mul hakkas lõpuni tulema, ma ütlesin, et fak, mul kohe tuleb, kohe tuleb. Ta pani oma näpu mulle sisse ja just siis kui mul hakkas tulema, ta tegi mulle elu kõige parema näpuka ja samal ajal lihtsalt tegi keelekat ja ma sain oma elu kõige võimsama orgasmi. Ma olin täiesti pilvedes, ma oleksin tahtnud talle öelda, ma armastan Sind, appi ma armastan Sind. Ma olin nii orgasmi uimas, nii rahuldatud, nii armunud. Ma olin just selle sama mehega käinud jalutamas, arutanud enda isiklikke teemasid, kusjuures ka tema oli väga avatud ja rääkis enda haigetsaamisi ja valukohtasid ja siis nüüd tegi ta elu kõige parema eetteaste ja tõestas mulle, et ta on faking hea keeleka-master.

Ma tõusin istuli, ma vaatasin talle otsa ja panin oma käe tema riistale. See oli kõva ja pundunud, ma tahtsin seda näha, ma tahtsin teda aidata ja vabastada teda tema vaevast. Ma võtsin ta riista välja, ma olin nii kiimas, ma tundsin, et peale keelekat tahaksin nüüd seksi. Kui ma ta riista välja tõmbasin, siis see oli nii mõnusalt suur, paks, kohev, ilus, oeh, IDEAALNE. Ma vaatasin seda ja ta ütles mulle:”Midagi peab ka teiseks kohtinguks jääma ja ta lihtsalt pani selle riista tagasi püksi…” ma olin hämmingus, oot, oot, mis siin nüüd toimub? Ma tahaks seksida ka ju?! Me suudlesime, üritasin jälle kobada ta riista, see oli ikka kivikõva, ta oigas vaikselt, kui ta riista katsusin. Ütlesin talle, et lähme minu juurde, kepi mind läbi, ma olen nii kiimas.

Nii need asjad ei käi

Ta naeris, ütles, et eiei, nii need asjad küll ei käi naine. Kui sa oled hea tüdruk ja teed mis ma ütlen, siis sa näed mind veel. Ma ei saanud aru, mis asja, mis ma tegema pean nüüd? Raha tooma, või mis konks on? Küsisin poolärritunult, et noh, mis su soov siis on? Selle peale ütles Hr M: “Sa paned end õhtul kella 7ks valmis, õhukese suvekleidi selga ja ma viin sind piknikule päikeseloojangut vaatama, aga arvesta, et ka seekord sa ei tohi pesu selga panna.” Kell oli 12 päeval, ma pidin ootama 7 tundi, PÄRISELT? Ma mõtlesin, et ta teeb nalja ja murdub ühel hetkel, kui tal on kivikõva, kuidas ta suudab end nii hästi taltsutada ja mitte keppida mind, või miks ma ei tohi tal suhu võtta vähemalt? Aga täpselt nii see läkski, ta ulatas minu t-särgi ja dressika, aitas mu retuusid jalga ja tuli tegi mu poolt ukse lahti. Ta kallistas mind ja ütles: “Kell 19.00 ole valmis, ma ei kannata kui hilinetakse.”

19.00 pikniku ettevalmistused…

Ma kõndisin kodu poole ja segased tunded olid mu sees. Ühtepidi ma tundsin, et olen saanud lotovõidu- ma olin kohanud kobedat meest, kes oli edukas (vähemalt tundus), huvitava jutuga, meie maailma väärtused läksid kokku, ta oli nii seksikas ja teadlik, ta oli just ideaalse pikkusega ( s.t ei olnud minust lühem) ta oli naljakas ja sümpaatne, pluss ta väga meeldis mulle. Ma polnud ühtegi meest 2 kuu jooksul leidnud, kes oleks minus sellist tunet tekitanud. Teistpidi aga jälle oli mu sees hirm. Kas ta ongi selline naistemees, et igaühega läheb kohe auto tagaistmele aelema. Kuna ta nii kobe välja nägi, siis arvatavasti tal pidi olema suur valik naisi, kes kõik tema tähelepanu pärast võitlesid. Nii ju käivad asjad? Ühesõnaga läksin ma koju, tegin smuutit ja läksin aeda päevitama, et õhtuks enda jumet täiendada. Ma panin mõnusa muusika kõrvu, määrisin end kookose kokku ja muhelesin omaette. Tundsin, kuidas liblikad lendavad ja tegelikult südames oli mul täiesti ükskõik kui palju tal neid naisi oli olnud või on, mina saan temaga õhtul kell 7 kokku ja nii ongi lihtsalt. Ma hakkasin juba varakult ettevalmistusi tegema, raseerisin end ja tegin näomaski. Valisin sellise vallatu tütarlapseliku kleidi, mis oleks parajasti viisakas aga samas ei anna väga palju ruumi, et mitte aru saada minu kehakumerustest. Kuna mulle hakkab päike peale, siis sai selleks õhtuks valitud valge kleit, mis tõi esile eriti hästi mu seksika päevituse. Ma lõhnastasin end ja panin peale enda lemmiku kreemi ja jell oli 18.55. Hakkasin vaikselt maja ette kõndima, sest hilineda ju ei tohtinud. Täpselt 19.00 oli härra enda tõllaga maja ees. Nagu lubatud. Pluss punktid selle eest.

19.00 piknik…

Ta tuli autost välja ja vaatas mind, sõnagi lausumata. Muigas vallatult. Siis kõndis ta mu poole ja me kallistasime, pikalt. Mitte nagu tavaliselt eestlased kallistavad 2 sekundit ja kõik. Ma võin valetada, aga meie kallistus kestis äkki 1 minut. Ta vaatas mulle otsa ja ütles: “Mmm naine, sa oled ilus nagu nuku”. See ajas mind itsitama, nagu väike laps. Nii tavaline lause, aga nii ilus on seda kuulda. Siis ta suudles mind ja ma tundsin kuidas mu liblikad kogunevad mu kõhukesse ja lendavad seal. ma olin täiesti uimas. Ta avas mu auto ukse, aitas turvavöö peale ja suundus enda poolele. Ma kiikasin vaikselt auto tahaistme poole. Wow, mis seal toimus. Seal oli suur pikniku korv, kust paistsid välja mitmed pudelid shampanjat, roosid, puuviljad, võikud, küünlad…Mees on tõsiselt vaeva näinud. Me sõitsime Tabasalu poole ja sealt edasi kuni jõudsime kuhugi kohta, kuhu ma pole varem kuangi käinud. Kui ta auto jättis seisma kõndisime me käsikäes läbi paksu metsa kui nägin ühtäkki merd. Seal ei olnud ühtegi inimest. Wow. Me olime kahakesi, see oli päris vägev!

Posted

in

by

Tags: